Project Management Days

Project Management Days to największa studencka konferencja o tematyce zarządzania projektami w Polsce! Biorą w niej udział studenci z całej Polski oraz wielu przedstawicieli firm, którym zależy na rozwoju pracowników w zakresie Zarządzania Projektami i umiejętności miękkich.

Konferencja jest współorganizowana wraz z Katedrą Zarządzania Projektami w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, której celem jest propagowanie wśród studentów wiedzy z zakresu zarządzania projektami. Na uczestników czekają 3 niezapomniane dni, wypełnione po brzegi warsztatami i wykładami oraz uświetnione uroczystym bankietem.

W ostatnich latach konferencja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń odbywających się w Szkole Głównej Handlowej. Project Management Days jest niepowtarzalną okazją do rozwoju umiejętności z zakresu zarządzania projektami. W ciągu 13 lat udało nam się zbudować rozpoznawalną markę, która jest gwarancją wysokiej jakości merytorycznej warsztatów.

Jej przebieg i organizacja są wzorem profesjonalizmu zarówno dla studentów jak i dla kadry menadżerskiej, wykładającej na wszelkiego rodzaju warsztatach i wykładach w trakcie jej trwania.

Fanpage na Facebooku: Project Management Days

Strona internetowa: pmdays.pl

Dodaj komentarz