Sesja gier szkoleniowych z Inprogress!

Kochani! Wraz z Inprogress, przygotowaliśmy dla Was sesję gier szkoleniowych z zakresu zarządzania projektami. To doskonała okazja żeby w świetnej atmosferze zrozumieć metodykę Prince2 (waterfall) i podejście zwinne (AgilePM). Dwie trzygodzinne gry poprowadzą specjalnie dla Was trenerzy Inprogress 🙂

Uwaga! Gry te wchodzą także w skład szkolenia przygotowującego do egzaminu certyfikującego, a z nami możecie wziąć w nich udział zupełnie za darmo!

KIEDY?
19 października (piątek) w godzinach 13:30 – 16:30 oraz 17:10 – 20:10.

GDZIE? Budynek C, sale:
– C-3a – gra Prince2 Wielkie Dionizje
– C-4a – gra Agile Warrior

JAK SIĘ ZAPISAĆ? Przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/1bqGvENhm1RfmrUZ7kRhpWzBOYekWZu6pI4jU9rPrUbM

Opis gier:

Agile Game: Agile Warrior jest grą szkoleniową unaoczniającą standardy zwinnego zarządzania projektami. W trakcie rozgrywki uczestnicy kierują wojownikiem: znanym, poważanym i lubianym na całym świecie. Każdemu z graczy zależy na przyłączeniu się do organizacji skupiającej największych bohaterów: do Zakonu Agile. W tym celu muszą ulepszać swój ekwipunek i realizować misje, dzięki którym będą zdobywać Glorię i Chwałę.
Dzięki udziałowi w grze szkoleniowej, uczestnicy lepiej rozumieją cele stosowania zwinnych metodyk zarządzania, ich technik oraz narzędzi.


PRINCE2® Game: Wielkie Dionizje to gra szkoleniowa z zakresu metodyki PRINCE2. Na bazie rozgrywki uczestnicy w bezpiecznym środowisku mają możliwość dostrzec, co w projekcie może pójść źle i w jaki sposób można radzić sobie z tymi zagrożeniami.
Uczestnicy wcielają się w role reżyserów przedstawienia, które ma uświetnić celebrację Wielkich Dionizji. W trakcie rozgrywki będą podejmować decyzje, które wpłyną na liczbę sprzedanych biletów. Dzięki temu doświadczą podstaw zarządzania projektem: ryzyka, szans i wpływu niepewności.

Leave a Reply