Konkurs Project Management Challenge zakończył się!

pmchallenge-logo16 maja 2015 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbył się finał konkursu PMChallenge.

Na początku finaliści odbyli krótkie szkolenie z komunikacji i poznali istotę podejścia zwinnego budując most z papieru i taśmy. Zajęcia poprowadziła Urszula Wawrzeniuk z Altkom Akademia. Następnie uczestnicy przystąpili do krótkiego testu ze znajomości metodyk zarządzania projektami, na podstawie którego wybrano Laureata Nagrody Głównej – Szkolenia z PRINCE2®. Test przygotowania Urszula Żelazko z Altkom Akademia.

Po krótkiej przerwie przeszliśmy do case study poprowadzonego przez przedstawicieli PKP Cargo – Julitę Rudolf i Macieja Mądrego. Finaliści mieli za zadanie zaproponować rozwiązania problemu, jakim było utworzenie PMO w PKP Cargo oraz poradzenia sobie z bieżącymi zagrożonymi projektami. Uczestnicy pracowali w grupach, aby następnie przedstawić swoje rozwiązanie na forum. Po tym etapie osoby z najlepszej grupy zostały zaproszone na indywidualne spotkania z przedstawicielami PKP Cargo.

Całodniowy program wieńczyła gala finałowa, podczas której kierownik projektu – Natalia Piątek, podsumowała efekty ponad 6 miesięcznej pracy nad projektem oraz złożyła podziękowania wszystkim sponsorom, patronom medialnym oraz wszystkim, którzy byli zaangażowani w projekt. Uczestnicy dowiedzieli się także wiele o PKP Cargo, dzięki prezentacji wygłoszonej przez Macieja Mądrego.

Na zakończenie zostały ogłoszone oficjalne wyniki konkursu.

Laureatem konkursu Project Management Challenge 2015 została

Izabela Piasny

Iza zdobyła obydwie Nagrody Główne Staż oraz Szkolenie PRINCE2®

Serdecznie gratulujemy!

Gratulujemy pozostałym uczestnikom i dziękujemy za poświęcony czas!

Podziękowania należą się: firmie Microsoft za wsparcie projektu, twórcy gry symulacyjnej Play4Skills – firmie HolonGlobe za jej udostępnienie, magazynowi Forbes,Wydawnictwu Naukowemu PWN oraz naszym patronom medialnym.

Pragniemy podziękować również wszystkim uczestnikom konkursu, którzy poświęcili chwilę, aby wziąć w nim udział. Bez Was by się nie udało!

Zapraszamy za rok!

Dodaj komentarz