Portfolio Experience Conference Warsaw 2015

pe2015

Portfolio Experience Conference jest wyjątkowym wydarzeniem na skalę światową, podczas którego w roli prelegentów występują wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Udział w konferencji daje uczestnikom dostęp do narzędzi i praktyk, które pomogą w podejmowaniu lepszych decyzji biznesowych i optymalnym zarządzaniu portfelem projektów. To również wyśmienita okazja, aby uczyć się od najlepszych specjalistów podczas całodniowych warsztatów. Jest to już kolejna edycja konferencji. W ubiegłym roku uczestniczyło w niej ponad 80 osób, około 30 z nich było kierownikami PMO. W roli prelegentów wystąpiły takie osobistości jak Alfonso Bucero, Johnny Mo, Paul Hodgkins czy Wiesław Kosieradzki. Tematem tegorocznej edycji Portfolio Experience Conference jest „Transformacja PMO w celu lepszego dostosowania się do potrzeb biznesu”.

Lista prelegentów wciąż pozostaje otwarta, ale swój udział potwierdzili do tej pory:

Witold Hendrysiak – Były prezes Project Management Institute Poland Chapter. Współzałożyciel PMI Warsaw Poland Chapter – pierwszego oddziału PMI w Polsce. Jest dyrektorem Biura Zarządzania Portfelem Projektów w Raiffeisen Bank Polska S.A. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania projektami, posiada certyfikat PMP Project Management Institute.

Yohan Abrahams – Prezydent PMI UK Chapter, wspiera brytyjskie rządowe agencje w budowie PMO. W 2012 był wykładowcą na studiach MBA Politechniki Gdańskiej.

Elementem Konferencji jest również Konkurs PMO AWARD.

Misją konkursu jest promowanie PMO jako jednostki wspierającej zarządzanie projektami w organizacjach oraz dobrych praktyk stosowanych w ramach struktur PMO. Podstawowym zaś celem jest weryfikacja poziomu dojrzałości oraz rozwoju PMO względem lat poprzednich, w szczególności wdrażania nowych pomysłów, metod lub procesów, które doprowadziły do poprawy w zarządzaniu projektami, przynosząc tym samym korzyści biznesowe dla swoich organizacji.

Podczas Konferencji odbędzie się uroczyste wręczenie nagród PMO AWARD w kategoriach Najbardziej Dojrzałe PMO oraz Najszybciej Rozwijające Się PMO.

Gorąco zachęcamy do składania swoich zgłoszeń do tegorocznej edycji konkursu.

Portfolio Experience Conference 2015 odbędzie się 23-24 kwietnia w warszawskim Hotelu Marriott.

Warto rejestrować się wcześniej i skorzystać z promocyjnych warunków uczestnictwa!

Liczba miejsc jest ograniczona!

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną Konferencji: http://portfolioexperience.pl/

Dodaj komentarz